جلسه هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای گنبدکاووس با ریاست اداره زندان شهرستان


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبد کاووس در راستای اجرای تفاهم نامه های استانی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل زندانهای استان گلستان  جلسه ای به منظور هماهنگی در محل دفتر رئیس مرکز با حضور ریاست محترم اداره زندان شهرستان گنبد کاووس ، کارشناس اشتغال زندان و کارشناس آموزش این مرکز تشکیل گردید.

بنابراین گزارش ملکان رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان گنبدکاووس در این جلسه  گفت :  مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبد کاووس آماده ارائه خدمات آموزشی برابر امکانات و پتانسیل ها میباشد.

در ادامه  مختاری رئیس اداره زندان شهرستان  نیز از همکاری صمیمانه مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس  در خصوص ارائه آموزشهای رایگان و ارتقاء سطح علمی و فنی مددجویان تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد:  همکاریها  هم چون گذشته  ادامه داشته باشد و روزهای خوبی را برای این منظور و همکاریها خاطر نشان کرد.

در پایان جلسه  در راستای اجراای تفاهم نامه  استانی  در خصوص اعزام کارشناسان آموزش و مشاوره مرکز به اداره زندان  ، تامین و اعزام مربیان به اداره زندان جهت ارائه آموزش با توجه به نیاز مددجویان و همچنین همکاری متقابل در برگزاری دوره های آموزشی برابر نیازسنجی با تامین مکان ، تجهیزات و مواد مصرفی  گفتگو شد وتصمیمات مربوطه اتخاذ گردید .

 

  
تعداد بازدید کل :‌185
چهارشنبه 2 اسفند سال 1396
مصادف با 1439/06/05 هجری قمری
مصادف با 2018/02/21 میلادی

: مناسبت امروز
-