کریمی فرماندار ویژه گنبد و معاون استاندار :حرفه آموزی بهبودیافتگان مواد مخدر از جمله موضوعات اساسی می باشد.‏


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبد کاووس ، در هفته مبارزه با مواد مخدر آموزشگاه آزاد  فنی و حرفه ای مرکز جامع آموزشی درمانی بازتوانی اعتیادبا حضور کریمی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان  مهندس تیرانداز مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان ، ، روحانی فرد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و جمعی کثیری از مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان گنبد کاووس افتتاح گردید.:حرفه آموزی بهبودیافتگان مواد مخدر از جمله موضوعات اساسی می باشد.

 

کریمی فرماندار گنبد در این جلسه افزود : حرفه آموزی بهبودیافتگان مواد مخدر از جمله موضوعات اساسی می باشد .

کریمی بر تجمیع حمایتهای گوناگون در عرصه مذکور ، استفاده از ظرفیت خیرین ، ایجاد بازارچه ها ، شعار اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر ، تبدیل نکردن بهبودیافتگان به غرق شدگان تاکید نمود .

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: رویکرد علمی و برنامه‌ای این موسسه به حوزه پیشگیری و مبارزه، سبب کمک بزرگی به بخش دولتی است.

وی تصریح کرد: پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی با محوریت امر مبارزه با مواد مخدر دغدغه همه مسئولان به ویژه مقام معظم رهبری است.

در ادامه ابوالفضل تیرانداز مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان بیان داشت : چرخه بهبود و درمان وتوانمند سازی و حتی اشتغال در این آموزشگاه بصورت کامل کنار هم قرار گرفته است .

مدیرکل  اموزش فنی و حرفه ای استان گلستان افزود: در این موسسه توسط اقای حسینی پروسه توانمندسازی و درمان معتادین تکمیل میشود  و کمتر جایی است که این موضوع در کمپ ها ساری و جاری باشد.

شایان ذکر است آموزشگاه کارآفرینان جوان با مدیریت آقای سید محمد حسینی در رشته های عمران به فعالیت آموزشی خواهد پرداخت و مرکز گنبد آمادگی افزایش رشته های آموزشی در کلیه بخشهای و همکاری لازم را نسبت به آموزشگاه معمول خواهد داشت.

 

 

 

تعداد بازدید کل :‌564
چهارشنبه 30 بهمن سال 1398
مصادف با 1441/06/24 هجری قمری
مصادف با 2020/02/19 میلادی

: مناسبت امروز
-